Pénzügyi és Számviteli Igazgatóság
Farkas Andrea, Marosi Hajnalka, Murai Edina, Tóth Erika

Biztonsági és Védelmi Igazgatóság
Mesics Károly, Móróné dr. Zupkó Tímea, Nagy Éva, Ruff István

IT Igazgatóság
Kiss Ernő, Lóga Béla

Kereskedelmi Igazgatóság
Ács Bálint

Termelésirányítási igazgatóhelyettes szervezete
Básthy Tibor, Csala János, Csaláné Filipp Anita, Gösi Attila, Hellebrandt Béla, Kincses László, Krizsán László, Major Csaba, Szöllősi László

Karbantartási igazgatóhelyettes szervezete
Andrádi György, Farkas Ferenc, Kovács Péter, Kovács Zsolt, Némethné Lehoczki Zsuzsanna,Virág László

Minőségügyi Főosztály
Antal Gábor, Kovács Zsuzsanna

Értékesítési Igazgatóság
Kunné Szöllősi Eszter, Sóki Michaela, Végh Krisztina

RMS és HR Igazgatóság
Bogáti Zsolt, Kocsis Judit, Kövesi Gábor, Meskál Kálmánné, Molnár László, Papné Illés Gabriella, Várai Ágnes Mária

Nagyolvasztómű
Ágoston Ferenc, Alsóházi András, Bajnok József, Bartha Béla, Beregszászi Gyula, Bolvári Gábor, Broschek Imre, Horváth János, Hován Pál, Kecskés Gábor, Kis-Szabó Éva, Kovács József, Mesa Varona Armando, Molnár Attila, Nagy Tibor, Papp Zoltán, Prainer Sándor, Pulveri József, Révész Zsolt, Szén János, Tavaszi József, Ujvári Attila, Ujvári Csaba, Vilina Csaba

Acélmű
Ásványi Imre, Gulyás Ferenc, Hegedüs István, Horváth Zoltán, Kertész József, Kis József, Kovács Attila, Kovács Béla, Krausz Zoltán, Kuczora István, Lukácsi István, Mészáros István, Nyuli Gábor, Román Attila, Simon János, Tarr Gábor, Tóth Zoltán, Tőkési Tamás, Vajk Richárd, Varga Zoltán, Vedres László, Vincze István

Meleghengermű
Bácskai Lajos, Boér Bernadett, Fehérvári Olga, Herényi Veronika, Keresztes József, Magyar Imre, Molnár Tamás, Nagy Imre Árpád, Németh Zsolt, Pálinkás László, Pánczél Levente, Platt Tibor, Rátkai Lajos, Simon Zsolt, Solymosi Ferenc Attila, Szelényi Gábor, Túri László

Szállítómű
Fekete László, Hatvani Lajos, Jáksó Mónika Judit, Juhász János, Kelemen Imre, Köllő Balázs Győző, Kristóf Csaba, Mráz János, Menyhárt Zoltán, Pacskó Attila, Pető Zoltán, Solymosi Sándor József, Szopori György

Hideghengermű
Bolygó Sándor, Boros Istvánné, Horváth Istvánné, Józan Tibor, Kiss Attila, Kovács Zoltán, Légrádi Ferenc István, Matuska János, Szigetfű Zoltán, Takács János, Tóth Ferenc, Zombori Zoltán

Fémbevonómű
Hegyi Imre

Lemezalakítómű
Deák László, Szabó Tamás, Szakály György, Szeleczky Attila

ISD Kokszoló Kft.
Badi Miklós, Benke Roland, Bíró János, Csizmadia László, Dukai István, Fehér József, Fenyves Rozália, Ferenczi János, Filóné Fülöp Angéla, Johnné Kerti Ildikó, Kiss Ernőné, Kusler László, Magyarné Nagy Mónika, Németh István, Nógrádi Gyula, Odor István, Schermann Géza István, Szelei Sándor, Tőkei Károly, Vengli Katalin, Vigh Gyula

ISD Power Kft.
Balázs László, Bor Tamás, Boros Tamás, Fekete Zoltán János, Fodor Kálmán, Korányi Varga Béla, László József, Molnár Zoltán, Németh Mihály, Susa Szilárdné, Tóth Zoltán

Köszönjük kollégáink hűségét a vállalathoz!


Idén június 22-én rendezték meg az ISD Dunaferr-csoport törzsgárda ünnepségét, ahol a vállalatnál 25 éves, egybefüggő munkaviszonnyal rendelkező munkavállalók vehették át Törzsgárda Biztosítási Kötvényeiket. Az új kötvénytulajdonosoknak gratuláltak a vállalatvezetés és az érdekvédelmi szervezetek képviselői is. Képünkön dr. Sevcsik Mónika RMS és HR igazgató Kovács Zsoltnak adja át a kötvényt.

Keresés

 Dunaferr Magazin

Kapcsolat

  • 2400 Dunaújváros, Vasmű tér 1-3
  • Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • 06 25 584 000

Időjárás